Google+ Badge

Tuesday, March 25, 2014

Потягніть Forces Command НАТО Росію від України

Делегація Російської військова вантажівка далі виходить на Сімферопольському Севастополя в злочинності , України ( 1 /3). Український уряд називаючи дії Росії як акт вторгнення в Криму , який може збільшити напруженість у відносинах між Сходом і Заходом.TEMPO.CO , Київ - Відправка військ до Криму по Росії , Україні , викликало критику від Організації Північноатлантичного договору ( НАТО). Генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен закликав Росію вивести свої війська.

"Ми закликаємо Росію знизити напруженість і негайно вивести війська з Криму " , сказав він , як цитує BBC на понеділок , 3 березня 2014 року. За його словами , Росія повинна також утримуватися від будь-якого втручання в іншому місці в Україні .

Сотні російських військ оточили столицю Крим , Сімферополь. Цей крок є останнім військові маневри після підтримки Росії Президент України Віктор Янукович , був відсторонений від посади. Якщо Путін наказав військові дії , російсько-український війна майже напевно відбудеться.

Водночас , група озброєних людей взяли під свій контроль двох аеропортів Сімферополя і Криму парламенту. Вони також купувати російський прапор на вершині будівлі парламенту. Жителі Криму в основному з етнічних росіян . З 46 мільйонів жителів України , 77 відсотків етнічних українців і 17 відсотків етнічних росіян, решта Білорусь .


Події в Україні як і раніше жарко після демонстранти вдалося змусити парламент оголосити імпічмент президенту Віктору Януковичу на Суботу , 22 Лютого 2014 року. Янукович тоді бігли в основному етнічних регіонах Росії , і в минулий четвер повідомляється , знайшли притулок в Москві.

No comments: